Etykiety, naklejki i wlepki na roli

Etykiety, naklejki i wlepki na roli

Jeśli szukasz firmy która wykona dla Ciebie etykiety, naklejki i wlepki to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci wyróżnić twój produkt. Wykonamy dla Ciebie etykiety w dowolnym kształcie. Dla nas to nie problem, ponieważ możemy wydrukować etykiety cyfrowo w każdym wymiarze i kształcie, który tylko sobie wymarzysz. Nasza produkcja zaczyna się już od 100 sztuk, a czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki.

Dostępne mamy różne podłoża i materiały, takie jak matowy i błyszczący papier, folia PP matowa lub błyszcząca, folia srebrna PET oraz przezroczysta folia CLEAR. Nasze etykiety są nie tylko trwałe, ale także bardzo ładne dzięki dobremu odzwierciedleniu i nasyceniu kolorów. Mamy też możliwości zabezpieczenia etykiet laminatem, matowym lub błyszczącym.

Naklejki nawijamy na rolki o standardowej średnicy 76 mm, dzięki czemu można je łatwo aplikować ręcznie lub za pomocą maszyn automatycznych. Drukujemy w pełnej kolorystyce CMYK. Należy jednak pamiętać, że wybierając przezroczyste lub srebrne podłoże, kolory mogą być mniej nasycone lub zmieniać barwę.

Jeśli chcesz wypromować swój produkt ładnymi etykietami, skontaktuj się z nami: info@printexpress.pl. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.