Haft komputerowy

Haft komputerowy

Jedną z metod znakowania odzieży osobistej i reklamowej jest dobrze wszystkim znany haft. Jest to bardzo trwała i szlachetna forma zdobienia odzieży a w ostatnich latach stała się coraz bardziej popularna. Haft ma wiele plusów również taki, że wytrzymuje niezliczoną ilość prań praktycznie w każdej temperaturze. A to jak dobrze prezentuje się na koszulce wie każdy z nas ;-) U nas wykonujemy haft praktycznie od samego początku powstania naszej firmy Printexpress.pl. Dobrze jest nam znany temat haftów wypukłych – 3D, naszywek, haftów na ręcznikach, koszulkach, bluzach, czapkach, czy koszulkach polo już od 1 sztuki.

Bardzo często haft na odzieży reklamowej jest łączony z innymi technikami znakowania odzieży. Można wykonać haft na piersi czy rękawku oraz dodatkowo wielokolorowy nadruk DTG na plecach.

Wycenę haftu wykonujemy indywidualnie. Wynika to z obliczenia przez nasz program hafciarski ilości wkłuć, jaką musi wykonać nasza hafciarka Tajima do wykonania projektu. Zatem do wyceny potrzebujemy grafiki wektorowej (cdr, eps, ai, pdf), wielkości haftu oraz ilości sztuk odzieży do znakowania. Te parametry wysłane na naszą skrzynkę mailową info@printexpress.pl pomogą nam w szybkiej wycenie.

Jeśli chodzi o trwałość haftu to tak jak wspomnieliśmy wcześniej jest to jedna z najtrwalszych zdobień. Prać można w dość szerokim zakresie od 30 do 90 stopni. Haft jest bardzo mocny, praktycznie niezniszczalny, oczywiście jeżeli nie uszkodzimy go mechanicznie.

Na stanie mamy szeroki wachlarz dostępnych nici firmy Iris – Ariadna.