Ile kosztuje nadruk na koszulce?

Ile kosztuje nadruk na koszulce?

Niby proste pytanie, a jednak brak jednej odpowiedzi. Już tłumaczę, dlaczego. Na koszt nadruku na koszulce wpływa kilka czynników. A będą to:

  • projekt – to główny wyznacznik ceny. Musimy zobaczyć jak wygląda projekt, z ilu kolorów się składa, czy ma przejścia tonalne, gradienty, jaka wielkość nadruku ma być? Po uzyskaniu odpowiedzi na te pytania będzie można dobrać odpowiednią technikę drukowania, a co za tym idzie, wstępnie będzie znana cena, ale to nie wszystko…
  • rodzaj nadruku – drukujemy sitodrukiem, drukiem cyfrowym DTG i DTF, wykonujemy sublimacje, termotransfery flex i flock. Każda z tych technik nadruku ma osobny cennik.
  • w ilu miejscach ma być zrobiony nadruk – tylko nadruk A4 na plecach czy może małe logo na piersi? A może nadruk z przodu i na plecach + oba rękawki? Za każde takie miejsce znakowania trzeba będzie policzyć dodatkowy koszt.
  • nakład – czy wiadomo, ile koszulek ma być? Mówimy o 1 sztuce czy o 50? a może 500? Pewnie domyślacie się już, że im większy nakład tym cena będzie maleć.
  • kolor koszulki – jeśli nadruk ma być zrobiony na białych koszulkach, to będzie troszkę taniej niż na ciemnych. Wynika to z dodatkowego położenia podkładu z białym kolorem na kolorowych koszulkach.
  • termin – jeśli nie spieszy Wam się z realizacją zamówienia to super. W przypadku zamówienia ekspresowego doliczana jest opłata w wysokości 15% wartości zamówienia.
  • wycena indywidualna – są też takie sytuacje, kiedy zlecenia na nadruki na koszulkach są bardzo nietypowe. Musimy wtedy podejść do takiej wyceny zupełnie poza tabelki. Oczywiście przy takiej wycenie klient jest na bieżąco informowany.

Po uzyskaniu odpowiedzi na powyższe pytania, będzie można zrobić dokładną wycenę na sam nadruk na koszulkach. Trzeba dodać jeszcze jeden ważny punkt. Mianowicie same koszulki. Jeśli masz swoje koszulki pod znakowanie, to temat jest prosty, wystarczy do nas je dostarczyć. Jesteśmy w Gdańsku, ul. Trawki 7, czynni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. A jeśli nie masz swoich koszulek, i chcesz zamówić je przez nas, to jak najbardziej, nie ma problemu. Pokażemy Ci jakie są nasze topowe t-shirty i wyślemy link do katalogu z odzieżą, abyś mógł samodzielnie poszukać interesujących Ciebie modeli koszulek. Po poznaniu ceny koszulki i ceny samego nadruku będzie już wiadomo, ile kosztuje koszulka z nadrukiem. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Piszcie do nas na maila: info@printexpress.pl