Jak zrobić własny nadruk na kubkach?

Jak zrobić własny nadruk na kubkach?

Niemal każdy człowiek ma swój ulubiony kubek. Aromatyczna kawa, czy rozgrzewająca herbata, w tym ulubionym – smakuje najlepiej. Duże, małe, z rączką i bez to nie ma znaczenia, gdy znajduje się na nich spersonalizowany przez Ciebie nadruk. Miły gest, w postaci uroczego prezentu, może również przynosić sławę Twojej marce. 

Kubki z nadrukiem to idealny sposób na reklamę firmy. To perfekcyjne połączenie przyjemnych chwil. Osoba obdarowana kubkiem z nadrukiem, rozkoszuje się napojem, przy okazji czynnie reklamując to, co na nim zawarte. A może spersonalizowany prezent dla bliskiej Ci osoby? Kubek w ulubionym kolorze Twojego przyjaciela z nadrukowanym jego kultowym „tekstem”? Najważniejsza jest koncepcja! 

Najważniejszy jest plan na kubek z nadrukiem

Jest wiele sposobów produkcji kubków z nadrukiem. Największą sławą cieszy się metoda sublimacyjna. Do realizacji ww. metody potrzebne będą tylko trzy rzeczy: kubek z powłoką polimerową, prasa do wygrzewania naczynia oraz nadruk stworzony na papierze sublimacyjnym. 

Proces nadruków nie jest skomplikowany. Kiedy płachta ma już na sobie Twój nadruk, należy dokładnie rozciąć poszczególne elementy i starannie przełożyć je na powierzchnie naczynia. Kolejnym etapem jest umieszczenie kubka w komorze grzewczej i zaciśnięcie klamry. W momencie, kiedy maszyna zakończy proces, należy ostrożnie wyjąć kubek i jak najszybciej, starannie, zdjąć folię sublimacyjną. Proste? 

Aby powstał kubek idealny, muszą zostać spełnione odpowiednie warunki. Zanim jednak przystąpisz do projektowania i czynności manualnych, musisz mieć pomysł! Zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów. A jeśli nadal zastanawiasz się, czy nadruk na kubku to dobry pomysł, pomogliśmy odpowiedzieć Ci na pytanie – dlaczego tak.

Przełóż pomysł na kubek

Wszystko zaczyna się w głowie. Najważniejszy jest pomysł i… projekt. Ulubiona postać z kreskówki? Logo firmy? A może motto lub misja marki? W pierwszym etapie musisz zastanowić się jaki kubek wybierzesz i co na nim będzie się znajdować. Projekt musi mieć odpowiednią rozdzielczość, a kolory powinny być ostre i nasycone. Kiedy plan graficzny nadruku jest gotowy, należy zadbać o lustrzane odbicie. 

Masz pomysł na nadruk, ale nie wiesz, jak go wykonać? Z pomocą spieszą nasi specjaliści, którzy pomogą Ci przełożyć pomysł na kubek. To prawdziwi kreatorzy dobrych wspomnień i koneserzy wyszukanego gustu. Poproś nas o pomoc! 

Kolor kubka ma znaczenie!

W głowie pojawił się już projekt, ale należy zadbać o mniejsze i większe detale. Oprócz materiału, z którego ma być wykonane naczynie, ważny jest również kolor. Plan jest prosty – ma być tak, jak Tobie podoba się najbardziej. Ociekająca charyzmą głęboka czerwień? A może pastelowy odcień błękitu lub paleta kolorów identyfikująca markę? Jeśli wolisz klasykę, pamiętaj – biel zawsze się obroni. To Ty wybierasz, w jakim kolorze ma być spersonalizowany kubek. 

Firmowe kubki z nadrukiem, które Twoi pracownicy zabiorą ze sobą

Projektując spersonalizowany kubek z nadrukiem, musisz pamiętać, jaka jest misja. Reklama firmy? Czemu nie! Osoba, którą obdarowujesz prezentem, będzie idealną postacią reklamową. Poranna kawa spijana w towarzystwie przyjaciół, prosto z pięknego kubka oznaczonego logiem marki z pewnością wzbudzi spore zainteresowanie gości. 

A może Twój pracownik zabierze kubek ze sobą w podróż? Naczynie zawierające na sobie zaprojektowany przez Ciebie print, może pokonywać setki kilometrów. Nigdy nie wiesz, jaką drogę wybierze Twoja „reklama”. Jedno jest pewne – to z pewnością przyniesie sławę Twojej firmie. 

Nie daj pokonać się zmywarce

Kubki z nadrukiem, szczególnie te, które zostały wykonane metodą sublimacyjną, są szczególnie odporne na ścieranie. Istnieje większa szansa, że ulegną mechanicznemu uszkodzeniu, aniżeli stracą swój nadruk. Prędzej zobaczysz potłuczone kawałki materiału, kiedy naczynie upadnie na podłogę, niż wyblakły nadruk. 

Śmieszne, czy reklamowe?

Pamiętasz ulubiony i kultowy tekst Twojego przyjaciela? I do tego już niebawem przypada jego data urodzin? To będzie perfekcyjny prezent. Wieczorna herbata spijana w jesienny wieczór w kubku z nadrukowanym wspomnieniem, z pewnością przyniesie sporo uśmiechu. Ciepła nie tylko będzie herbata, która w nim się znajduję, ale również wspomnienia. 

Nadruki nie służą tylko do reklamy, ale i do sprawiania przyjemności najbliższym. Zaprojektowanie naczynia ze spersonalizowanym hasłem to cudowny prezent. Przypomnij sobie, ile radości sprawiają własnoręcznie przygotowane laurki przez najmłodszych. To zdecydowanie porównywalna radość! 

Poranne kakao Twojego dziecka z edukacją

Kubek z nadrukiem to nie tylko prezent dla starszych. Tylko sobie wyobraź… Poranny napój Twojego dziecka z kubkiem z tabliczką mnożenia. Przyjemna chwila połączona z czynną edukacją! Pamiętaj, dziecko obserwuje wszystko i chłonie to, co widzi. Może niekoniecznie jest to rozwiązanie dla dwulatka, ale u dziecka w wieku szkolnym, ten print na pewno zaowocuje w wiedzę. 

Podziękowanie na kubku, które zostaje w pamięci na dłużej

Nie wiesz, jak wyrazić wdzięczność? Nie martw się! Już wiesz, jak zrobić własny nadruk na kubku. To dobra forma podziękowania, które zostaje w pamięci na dłużej. Kwiaty są piękne, uwielbia je większość kobiet, ale kawę i herbatę pije niemal każdy człowiek. Przydatny, spersonalizowany prezent niewątpliwie wtopi się w gust niejednego obdarowanego. 

Zamów kubek w Twoim stylu! 

Projekt gotowy, przeznaczenie kubków zaplanowane, możesz już zlecić pracę profesjonalistom. My zadbamy o Twoją satysfakcje i radość obdarowywanego, a to wszystko w najwyższej jakości! Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy, pokażemy i pomożemy. 

Jeszcze większą radość sprawi nam przygotowanie specjalnie dla Ciebie spersonalizowanych gadżetów reklamowych. Możesz już wstawić wodę na kawę – napełnisz nią swój nowy, wyjątkowy kubek! Nie zastanawiaj się, czas ucieka – my czekamy!