Szukamy osoby do pracy w Gdańsku!

Obowiązki

  • bezpośredni, mailowy i telefoniczny kontakt z klientami
  • przygotowywanie wycen
  • wystawianie faktur
  • przygotowywane wizualizacji
  • obsługa zamówień (koordynacja na linii klienci – produkcja)

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klientów
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (w słowie mówionym i pisanym)
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • mile widziana znajomość języka obcego na poziomie komunikacyjnym

Czas pracy

  • pełen etat
  • godziny pracy: poniedziałek-piątek, 8:00-16:00

Miejsce pracy

Gdańsk, ul. Trawki 7

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji wyłącznie na adres mailowy info@printexpress.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Siedziba Printexpress.pl, Gdańsk, ul. Trawki 7

Atmosfera pracy

Praca w Gdańsku

Młody ciałem, ale doświadczony czasem zespół skoncentrowany na profesjonalnej obsłudze klientów, podnoszeniu swoich kompetencji i rozwoju firmy.