Świece reklamowe

Świece reklamowe

Jeśli coraz częściej zastanawiasz się nad nowym pomysłem gadżetu reklamowego, który będziesz mógł spokojnie zaproponować swoim klientom, jako ciekawy sposób na wyróżnienie ich marki, to mamy coś fajnego, co wszystkich zainteresuje – świece reklamowe. Taki upominek umili czas każdemu, tworząc magiczny nastrój w pracy, czy w domu. Jest to jeden z najbardziej skutecznych upominków reklamowych.

Wyróżnij swoją markę

Kojące świeczki o przyjemnym zapachu i wyjątkowym designie, zaskoczą każdego klienta. Jest to nie tylko elegancki i pachnący prezent, ale też przyjazny dla środowiska produkt reklamowy. Wykonane są w 100% z wosków roślinnych, nie zawierają parafiny. Taka świeca będzie miłą dekoracją biura czy domu. A zapach który będzie unosił się w pomieszczeniu zrelaksuje i ukoi. Przecież każdy z nas wie jak świece poprawiają nam nastrój i pozostawiają w dobrym samopoczuciu.

Świece z twoim logo

Znakowanie świec zapachowych można wykonać w kilku miejscach, a jeśli do świecy jest dodane pudełko to można również i na nim wykonać nadruk z logo firmy. Jeśli wybierzesz świecę z naszej oferty powiemy Ci wszystko o możliwościach znakowania wybranego produktu.

Jaki inny zapachowy upominek reklamowy?

Mamy w swojej ofercie również zestaw kadzideł. Zawiera 10 lasek kadzideł o zapachu drewna sandałowego i bambusowy uchwyt który znakujemy tampodrukiem. Można również u nas zamówić dyfuzor zapachowy z trzema pałeczkami o zapachu jaśminu, oraz dyfuzor zapachowy do wnętrz w butelce z matowego szkła.

Wyślij do nas zapytanie na maila: info@printexpress.pl a my szybko odeślemy Ci wycenę, oraz podamy przybliżony czas realizacji.