Torby bawełniane z nadrukiem – użyteczny i ekologiczny gratis dla Twojego klienta

W obecnych czasach torby bawełniane wielokrotnego użytku powoli, acz nieubłaganie, wypierają jednorazowe torby plastikowe i papierowe. Wiąże się to oczywiście z rosnącą świadomością ekologiczną ludzi, z czego należy się cieszyć. Używanie toreb wielokrotnego użytku ogranicza ilość bezsensownie produkowanego i wyrzucanego plastiku.

Oprócz ulgi dla środowiska, torby bawełniane z nadrukiem mogą być świetnym miejscem na reklamę własnej marki z racji na to, że są zwyczajnie użyteczne. Można wykorzystać je jako przydatny gratis, a – w przypadku bardziej wypasionych toreb – nawet gotowy produkt do sprzedaży, szczególnie, jeśli zamieści się na nim sprytne hasło. Torby przydają się zarówno do codziennych zakupów, jak i wypadów na plażę czy do lasu.

Torby bawełniane stanowią odpowiedni podkład do większości wiodących technik nadruku, takich jak:

Do wyboru – do koloru!

Oprócz najróżniejszych wielkości toreb bawełnianych, najistotniejszą kwestią od strony użytkowej jest jakość materiału, długość ucha i kolor. W ofercie mamy dostępną szeroką gamę toreb, które można dopasować do profilu dowolnej działalności i marki. Cześć modeli występuje nawet w 50-ciu wersjach kolorystycznych!

Przykładowe torby poniżej. Jeśli chcesz zobaczyć pełny asortyment, skontaktuj się z nami.

Torba ze zdjęcia powyżej występuje w aż 50-ciu wersjach kolorystycznych! Każdy znajdzie coś dla siebie.

torba bawełniana z nadrukiem

Torba ze zdjęcia powyżej występuje w aż 50-ciu wersjach kolorystycznych! Każdy znajdzie coś dla siebie.

torby kolory
torby reklamowe

Podobne artykuły i strony: