Wygląd klasy premium

Koszulki fullprint zwracają na siebie uwagę z daleka z powodu nadruku na całej powierzchni, wysokiego nasycenia kolorów oraz możliwości zastosowania grafiki o dowolnym wyglądzie, również z przejściami tonalnymi. Jeśli masz taką potrzebę, możesz wykonać fullprinty nawet ze zdjęcia, ponieważ sublimacja zapewnia fotorealistyczną jakość. Właśnie dlatego fullprinty często wykorzystywane są przez:

  • drużyny sportowe
  • drużyny e-sportowe
  • w celach promocyjnych

Nadruk na koszulkach fullprint wykonywany jest metodą sublimacji. Na początku wykroje są zadrukowywane, a następnie zszywane, co umożliwia idealne, stuprocentowe pokrycie nadrukiem całej powierzchni koszulki.

Koszulki fullprint możesz zamówić w krojach:

  • męskim
  • damskim
  • dziecięcym 
koszulki szyte
Koszulki drukowane dla drużyny e-sportowej IzakoBoars przyciągają uwagę z daleka

Pełna odpornośc na pranie

Jako że nadruk wykonany jest sublimacją, nie ma możliwości, aby stało się z nim cokolwiek złego nawet po kilkuset praniach. Nadruk sublimacyjny wchodzi bowiem całkowicie w strukturę materiału. 

Personalizacja każdej sztuki!

Każda sztuka zamawianej odzieży może być dowolnie spersonalizowana – np. imieniem, nazwiskiem, ksywą lub numerem zawodnika.

Różne rodzaje materiałów

Do dyspozycji mamy kilka różnych rodzajów materiału, które różnią się strukturą materiału, składem i przepuszczalnością powietrza. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj materiału w zależności od potrzeb:

  • poliester 100% – struktura „w łezkę”
  • poliester 100% – struktura „w pumkę”
  • poliester 60%, bawełna 40% – imitacja bawełny
  • poliester 50%, bawełna 50% – materiał „sandwich” od wewnętrznej strony bawełna a od zewnętrznej poliester

Przed złożeniem zamówienia masz również możliwość zamówienia próbek materiałów. Próbnik jest darmowy, płaci się tylko za koszty wysyłki. Jeśli chcesz zamówić próbki, skontaktuj się z nami.

Przygotowanie projektu do druku

Fullprinty możesz zamówić już od 10-ciu sztuk. W sekcji FAQ opisujemy, w jaki sposób przygotować projekt od strony technicznej. Jeśli masz problem z zaprojektowaniem grafiki dostosowanej do wykrojów, nasz grafik może Ci w tym pomóc lub wręcz przygotować cały projekt od podstaw.

Koszulki fullprint są świetnym narzędziem promocyjnym. Szczególnie dobrze sprawdzają się przy markach o dynamicznym, nowoczesnym charakterze. Jeśli masz markę związaną ze sportem, gamingiem, motoryzacją, napojami energetycznymi lub innymi produktami przeznaczonymi dla młodych lub aktywnych osób, jest to idealny nośnik reklamowy dla Twojej firmy!

Inne techniki nadruku

Polub nas na Facebooku i Instagramie!

Nie przegapisz nowych artykułów na naszej stronie.

Nadruk na kołnierzyku
Nadruk na kołnierzyku – to nietypowe zastosowanie również jest możliwe do wykonania
koszulki sportowe
Koszulki sportowe są bardzo często drukowane metodą fullprint
Nadruk na koszulce
Świetne nasycenie i odwzorowanie kolorów to niewątpliwa zaleta sublimacji

Polub nas na Facebooku i Instagramie: