Dlaczego warto z nami współpracować?

Dlaczego warto z nami współpracować?
 • Jesteśmy na rynku już od 13 lat – przez te 13 lat zdobyliśmy bezcenne doświadczenie w dziedzinie drukowania i znakowania odzieży i gadżetów reklamowych. Nie zliczymy, ile koszulek zadrukowaliśmy, ile kartonów wysłaliśmy, ile odzieży sportowej uszyliśmy czy ile czapek wyhaftowaliśmy. Wiemy natomiast, że są to potężne ilości do policzenia. Dni by nam brakło w kalendarzu na rachowanie wszystkich naszych zamówień. Co nas ogromnie cieszy, ponieważ lubimy naszą pracę. Widać to też po pozytywnych opiniach w Googlach od naszych klientów, którzy są z nami od samego początku, jak i tych co dopiero nas poznali. Dziękujemy za zaufanie nam. Cieszymy się na dalsze lata współpracy z Wami.
 • Kompleksowo zajmiemy się Twoim zamówieniem – jeśli piszecie do nas, dzwonicie albo nas odwiedzacie w naszym biurze, to przede wszystkim zawsze Was dobrze wysłuchamy i każde zamówienie zrealizujemy od początku do końca, według waszych wytycznych. Niczego nie pominiemy.
 • Szybka realizacja zamówienia – jak tylko otrzymamy zaksięgowaną płatność za zamówienie, od razu nasza ekipa zabiera się do realizacji zamówienia. Odzież zamawiamy w hurtowni, przygotowujemy wizualizację, drukujemy koszulki, szyjemy fullprinty, haftujemy czapki, pakujemy i wysyłamy paczki do Ciebie.
 • Drukujemy i szyjemy fullprinty – koszulki sportowe personalizowane wykonujemy już od 10 sztuk. Projektujemy pod wskazania klienta, drukujemy na poliestrze, szyjemy i wysyłamy zaraz po spakowaniu.
 • Haft komputerowy wykonujemy od 1 sztuki – hafty wykonujemy na koszulkach, bluzach, czapkach, polarach, kurtkach. Wycena haftu jest indywidualna po otrzymaniu projektu, nasz program hafciarski przeliczy, ile ściegów hafciarki muszą wykonać.
 • Znakujemy gadżety reklamowe – tampodruk, grawerowanie laserowe czy sublimacja w przypadku kubków reklamowych. Tymi technikami najczęściej znakujemy gadżety reklamowe, które mamy dostępne na naszej stronie. Mamy sporą bazę z gadżetami reklamowymi https://printexpress.pl/gadzety-reklamowe/. Można w krótkim czasie wyszukać przedmiot, sprawdzić jaką metodą można go oznakować oraz w jakim miejscu znakowanie jest możliwe do zrobienia.
 • Mamy szeroki dostęp do hurtowni odzieży – znajdziesz u nas chyba wszystko :) koszule, kurtki, polary, czapki, chusty, odzież firmową i roboczą, spodnie dresowe, bluzy, torby, plecaki, bodziaki dziecięce i można tak wymieniać, ale szybciej będzie jak sami zerkniecie na stronę: https://printexpress.pl/cennik/cennik-koszulki-t-shirt/
 • Drukujemy cyfrowo DTG i DTF – druk cyfrowy który stał się w krótkim czasie bardzo popularny, mamy opanowany do perfekcji. Co więcej, możemy pochwalić się, że nie drukujemy na byle jakim sprzęcie tylko na drukarce DTG Brother GTX PRO. Używamy tylko najwyższej jakości tonerów, aby nadruk był niezniszczalny po wielu praniach, a kolory były długo nasycone.
 • Znakujemy praktycznie wszystkimi dostępnymi technikami – sitodruk, sublimacja, druk cyfrowy, haft komputerowy, folia flex i flock.
 • Wykonujemy projekty graficzne od podstaw – nasza grafik pomoże Ci zamienić Twoje wizje na realny projekt graficzny.
 • Robimy ulotki, wizytówki, banery
 • Drukujemy na bawełnie – jest to nowość na naszej liście. Zgłębiamy ten temat, uczymy się i pierwsze kroki stawiamy, bo wiemy jak ważny jest dla Was druk bezpośredni na bawełnie. Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszamy do kontaktu.
 • Zamówienia specjalne – oj trochę tego już było. Mamy dość spore doświadczenie w zadaniach bardzo nietypowych, wręcz na pierwszy rzut oka niemożliwych do zrealizowania. Robiliśmy nadruki już na bardzo dziwnych przedmiotach. I ku naszemu zdziwieniu wychodziły bardzo ładnie :)
 • Leżaki reklamowe – wykonujemy leżaki reklamowe od 1 sztuki. Jeśli nie masz swojego projektu to nasz grafik zajmie się tym za Ciebie.
 • Ręczniki reklamowe – wykonujemy od 10 sztuk. Ręczniki z nadrukiem sublimacyjnym to niezawodny pomysł na gadżet reklamowy.