Jaka technika nadruku dla firm?

Jaka technika nadruku dla firm?

Grosz do grosza, a będzie… najlepiej i najtaniej. Wiele firm decyduje się na personalizowane gadżety, odzież lub akcesoria. Jest to dobry sposób na promowanie marki i budowanie jej rozpoznawalności. Powstaje początkowy plan, kreowany jest projekt, ale ważne jest również obliczenie kosztów produkcji. To musi być profesjonalne, wysokiej jakości, ale i opłacalne dla Twojej firmy. Koszty oraz sposób realizacji produktu zależą od wielu rzeczy, a na pewnym etapie realizacji, spotykają się z wyborem techniki nadruku. 

Reklamowe koszulki, bawełniane torby – lubią się z sitodrukiem 

Potrzebujesz dużego nakładu? Wybór jest prosty – sitodruk. To technika nadruku, która uwielbia płaskie i duże powierzchnie. Metodą sitodruku możesz znakować odzież, akcesoria bawełniane lub torby ekologiczne. Decydując się na tę technikę, paleta kolorów stoi przed Tobą otworem i jest naprawdę bogata. Możesz wybrać druk w wymarzonym odcieniu z palety Pantone solid coated. A jeśli chodzi o kwestię wytrzymałościowe, sitodruk wygrywa każdy pojedynek z pralką, nadruki są trwałe i nie do zdarcia.

Im więcej, tym taniej – to byłoby motto techniki sitodruku, jeśli byłaby człowiekiem. Jeśli zamawiasz więcej sztuk, redukują się koszty. Koszulki wykonane tą techniką możesz zamówić już od 10 sztuk, ale opłacalność cenowa zaczyna się od 35 szt! Mniejsze ilości czasami lepiej jest wykonać inną techniką druku, np. folią flex lub nadrukiem cyfrowym DTF w przypadku wielokolorowych projektów.

Koszulki sportowe, wielobarwne i bogate wzory – to jest premium! 

Twoi pracownicy uprawiają sport? Masz firmę, która prezentuje się na wydarzeniach sportowych? Świetnie – kibicujemy i mamy dla Ciebie propozycję. Fullprinty wykonane metodą sublimacyjną to odpowiedź dla tych, którzy chcą zagospodarować graficznie każdy najmniejszy milimetr materiału. Sublimacja gwarantuje wysoką jakość połączoną z głębokim nasyceniem wzorów. 

Metoda nadruku fullprint, najczęściej jest wykorzystywana przy produkcji koszulek sportowych. Każda koszulka może być inaczej spersonalizowana, przykładowo zawierając imię i nazwisko zawodnika. Czy koszulka sprawia, że zawodnicy wygrywają każdy mecz? Nie obiecujemy, ale jedno jest pewne – w pojedynku z pralką, zdecydowanie 0:1 dla nadruku. Szyte koszulki z nadrukiem fullprint, możesz zamówić już od 10 sztuk. Zawodnicy gotowi?

Haftowane imiona pracowników, którzy zostaną na dłużej 

Wiemy już, że z pewnością tworzycie zgrany team. Tylko sobie wyobraź… koszulki w kolorze identyfikującym markę i elegancki haft? To brzmi jak plan. Haft to niezwykle efektowna technika zdobienia, która nadaje się na koszulki polo, bluzy, ręczniki, torby oraz naszywki. Zaplanuj dobrze swoją identyfikację wizualną marki, postaw na wysoką jakość i bądź premium! 

Zaprojektuj sukces swojej firmy!

Jak wszyscy wiemy i znamy powszechne powiedzenie – reklama dźwignią handlu. Jest w tym sporo prawdy, nie da się zaprzeczyć. Jeśli wiesz już, jaką metodę nadruku najlepiej i najkorzystniej wybrać dla swojej firmy, możesz przystąpić do działania. Poprzez reklamowe koszulki, czy spersonalizowane torby lub gadżety, zdołasz dotrzeć do sporej liczby potencjalnych klientów. Ty dbasz o zamówienie, projektujesz, a one – idą dalej w świat, przynosić sławę firmie. 

A co więcej? Z naszym kreatorem Fanatyk.pl to niezwykle proste. To idealne narzędzie dla ludzi, którzy mają pomysł i chcą go w prosty sposób zrealizować. Firmowe gadżety czy spersonalizowana odzież nigdy dotąd nie była tak dostępna. Nasz program do projektowania posiada dużo opcji i narzędzi, a my zrobimy wszystko, byś mógł cieszyć się najwyższą jakością nadruku. 

Zaprojektuj, skonfiguruj i zamów! 

Jesteśmy profesjonalistami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, jeśli masz pytanie – zadzwoń i skonsultuj z nami swój pomysł. Potrzebujesz większego nakładu produktów lub odzieży? Nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Przedstawiliśmy dla Ciebie najkorzystniejszą metodę nadruku, ale nie zamykamy się na rozmowę. Chcemy dla naszych klientów jak najlepiej. Pragniemy, by Twój projekt był unikatowy i piękny. 

Jedno jest pewne – to projekt warty inwestycji. Z nami możesz to zrobić, ponosząc niskie koszty i otrzymując najwyższą jakość.