Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem

O koszulkach wiemy dużo, a o nadrukach na koszulkach jeszcze więcej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy nawet wybudzeni w środku nocy, powiedzieć w jakiej temperaturze należy wgrzewać folię flex ;-) A tak serio, to odpowiemy na najczęściej zadawane pytania:

  • Ile kosztuje zrobienie koszulki z nadrukiem? Do wyceny potrzebujemy więcej informacji. Przede wszystkim musimy zobaczyć jaki projekt ma być nadrukowany na koszulce. Na jego podstawie dobierzemy najbardziej optymalną technikę nadruku. Cena będzie zależna m.in. od ilości kolorów użytych do druku oraz ilości nadruków.
  • Jak zrobić wizualizację koszulki z własnym nadrukiem? Jeśli jesteś zdecydowany, aby wykonać u nas nadruk na koszulce, to my w ramach opłaconego zlecenia wykonamy dla Ciebie taką wizualizację.
  • Jaki nadruk na koszulce jest najbardziej trwały? Sitodruk wygrywa wszystkie „konkursy” pod kątem trwałości nadruku na odzieży. Sitodruk jest praktycznie niezniszczalny, możesz koszulki prać, suszyć, prać i suszyć, a nadruk dalej będzie wytrwale gościł na Twoim t-shirtcie. Jedyny minus jest minimum zamówienia dla tej techniki nadruku. Aby zlecenie było opłacalne, to trzeba zamówić najlepiej 35 sztuk takich samych nadruków na odzieży. Dlatego alternatywą dla tej metody jest nadruk cyfrowy DTF. Tutaj nadruk może być już od 1 sztuki oraz nie ma ograniczenia co do ilości kolorów, a trwałość będzie bardzo satysfakcjonująca.
  • Jaka jest dobra gramatura koszulki? Najbardziej popularne koszulki są o gramaturze 190g/m2. Takim właśnie przykładem są koszulki Sols Imperial lub B&C Exact.
  • Jaką technikę nadruku wybrać? Technika nadruku dobierana jest na podstawie przesłanego do nas projektu oraz ilości nadruków.
  • Koszulka z własnym zdjęciem. Robimy takie koszulki. Koszulka ze zdjęciem może być bawełniana lub poliestrowa.
  • Koszulki z nadrukiem dla dzieci. Jak najbardziej wykonujemy. Mamy w ofercie pełną gamę kolorystyczną jak i rozmiarową.
  • Koszulka z nadrukiem damska. Takie również. Mamy dostęp do hurtowni z koszulkami, bluzami, kurtkami i pozostałej odzieży reklamowej. Jeśli szukasz czegoś konkretnego to napisz do nas. Pomożemy w poszukiwaniach ;-)

Jeśli masz jeszcze inne pytania, albo coś dla Ciebie jest niejasne, a potrzebujesz wykonać nadruki na koszulkach, to napisz do nas maila: info@printexpress.pl.