Certyfikat GOTS, kolekcja Organic

Certyfikat GOTS, kolekcja Organic

Certyfikat GOTS, kolekcja Organic – Co to oznacza? Ano to, że materiały które zostały użyte do wyprodukowania odzieży są co najmniej z 95% certyfikowanych włókien ekologicznych. Bawełnę organiczną pozyskuje się ręcznie, ekologicznie i z troską o warunki socjalne pracowników. Nie stosuje się na żadnym etapie produkcji szkodliwych środków. Dzięki temu materiał jest bezpieczny dla skóry alergicznej czy skłonnej do podrażnień. Sama odzież w dotyku jest bardzo miękka, wygodna i dobrze dopasowuje się do ciała.

GOTS to znak najwyższej jakości i dbałości.

Aby Wam ułatwić szukanie takiej odzieży organicznej, nasza firma Printexpress.pl zrobiła to za Was. Podążając za światowymi trendami i potrzebami naszych klientów proponujemy Wam łatwy dostęp do odzieży ekologicznej tj.: czapki, torby, odzież robocza, odzież sportowa, odzież dla dzieci i niemowląt, t-shirty, koszulki polo oraz kurtki.

Napisz do nas maila na info@printexpress.pl a wyślemy do Ciebie link do wirtualnego katalogu. Katalog ma 170 stron w którym znajdują się zdjęcia, opis oraz wykaz certyfikatów.