Jak Printexpress.pl Lidla i Seebloggers ubierał

Jak Printexpress.pl Lidla i Seebloggers ubierał

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy na stronie i na naszym facebookowym profilu, uwielbiamy ciekawe zlecenia. W zeszłym tygodniu, zrealizowaliśmy jedno, właśnie tego typu.

W Gdyni, po raz drugi miała miejsce impreza branżowa, która pod swoje skrzydła ściągnęła blogerów i youtuberów z całej Polski. SeeBloggers, bo tak właśnie owa impreza się nazywa, to dwa dni wypełnione wykładami, panelami tematycznymi, warsztatami i generalnie integracją i networkingiem. W imprezie uczestniczyła również sieć sklepów Lidl, która przygotowała stoisko, na którym internetowi twórcy przygotowywali kanapki, których nie powstydziliby się najlepsi kucharze, znani z TV i prasy. Właśnie od tych dwóch marek – SeeBloggers i Lidl, przybyło pod strzechę Printexpress.pl zamówienie na koszulki dla obsługi stoiska i wolontariuszy imprezy.

Lidl zamówił czarne koszulki z podwójnym nadrukiem. Natomiast SeeBloggers postawiło na klasyczną biel, z którą doskonal skomponował się ich logotyp, ubarwiony hasłem imprezy. Koszulki wykonaliśmy w technice termotransferu. Jest to bardzo trwała technika i na pewno posiadacze koszulek, będą przez długi czas cieszyć się nimi, jako pamiątkami z wydarzenia. Jak zresztą widać na zdjęciach, nie są smutasami :)

lidl seebloggers printexpress

Organizatorzy i wolontariusze SeeBloggers prezentowali się wyśmienicie w biało-niebieskich koszulkach.

lidl seebloggers printexpress

Chrupię więc jestę. Ta filozoficzna maksyma towarzyszyła wszystkim biorącym udział w warsztatach Lidla.

lidl seebloggers printexpress

Termotransfer i kanapki na bogato! To wszystko czego potrzeba do szczęścia :)

lidl seebloggers printexpress

Ekipa Lidla w pełnej okazałości. Pilnowali przez cały czas, aby niczego nie zabrakło tworzącym kanapki. My zadbaliśmy aby pracowało im się wygodnie i komfortowo, przynajmniej jeśli chodzi o ubiór :)

Cieszymy się, że jako Printexpress mogliśmy mieć swój mały udział w tak ciekawym wydarzeniu. Teraz wracamy do pracy, a Wam polecamy nasz nowy artykuł – Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu nadruków. Do przeczytania!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o