Koszulki sportowe fullprint z własnym nadrukiem

Koszulki sportowe fullprint z własnym nadrukiem

Projektujemy, drukujemy, szyjemy

Odzież sportowa taka jak koszulki czy spodenki to element garderoby każdego sportowca, który musi spełniać odpowiednie parametry jakościowe, jak i również wizualne. I dlatego, jeśli szukasz odzieży spersonalizowanej pod siebie, swój klub czy drużynę to właśnie dla Ciebie piszemy ten artykuł, abyś mógł zobaczyć jakie są nasze możliwości. Koszulki sportowe, spodenki sportowe, projektujemy, drukujemy i szyjemy u siebie. Wszystko robimy na miejscu,
dzięki czemu zyskujemy na czasie przy każdym takim zleceniu.

Jak zamówić koszulki sportowe dla swoich drużyn?

W pierwszej kolejności napisz do nas maila, w którym opiszesz nam swoje potrzeby. Jeśli ma to być koszulka sportowa fullprint z własnym nadrukiem to musimy wiedzieć co na niej ma być widoczne, nazwa klubu? numery zawodników?sponsorzy? jakie kolory nadruków? rozmiary koszulek? Każdy taki element składowej koszulki sportowej nasz grafik musi później połączyć w jedną całość. Więc trzeba pamiętać o każdym szczególe już na etapie zlecenia zamówienia. Koszulki sportowe fullprint szyjemy od 10 sztuk.

Różne rodzaje materiałów do wyboru

Możesz wybrać z kilku różnych materiałów, które różnią się strukturą, składem i przepuszczalnością powietrza.
Jeśli nie wiesz który wybrać to pomożemy Ci dobrać odpowiedni dla Ciebie materiał.

  • poliester 100% – struktura „w łezkę”
  • poliester 100% – struktura „w pumkę”
  • poliester 60%, bawełna 40% – imitacja bawełny
  • poliester 50%, bawełna 50% – materiał „sandwich” od wewnętrznej strony
  • bawełna a od zewnętrznej poliester

Nadruk wykonywany jest metodą sublimacji

Sublimacja to najtrwalsza metoda znakowania odzieży. Nadruk jest niewyczuwalny w dotyku, ponieważ zostaje wdrukowany w strukturę materiału. Nic nie traci na jakości, materiał jest wciąż oddychający. Ta metoda znakowania
sprawdza się świetnie przy odzieży sportowej, ponieważ taki nadruk na koszulkach sportowych jest praktycznie niezniszczalny. Kiedy mamy już zadrukowany materiał możemy przekazać go na dział szwalni. Tam nasze szwaczki mają odpowiednio już przygotowane wykroje pod każdy rozmiar i krój koszulek. Trzeba bowiem pamiętać, że koszulki fullprint możesz zamówić w krojach: damskim, męskim i dziecięcym.

Jaki jest czas realizacji?

Od momentu opłacenia zamówienia jest to czas ok 15 dni roboczych. W tym czasie nasz grafik przygotuje projekt
od podstaw z uwzględnieniem wszystkich wytycznych. Zadrukujemy materiał, przekażemy go na dział szwalni,
a kiedy wszystko będzie już gotowe, to zamówione koszulki lub spodenki pakujemy i wysyłamy do Ciebie kurierem.

Napisz do nas

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Napisz do nas maila na info@printexpress.pl przygotujemy dla Ciebie projekt odzieży sportowej, wydrukujemy i uszyjemy tak jak potrzebujesz. A jeśli masz już swoje koszulki, które potrzebujesz oznakować to jak najbardziej zrobimy co trzeba :)