Koszulki z nadrukiem: gwarancja małżeńskiego sukcesu!

Koszulki z nadrukiem: gwarancja małżeńskiego sukcesu!

Któż z nas nie lubi od czasu do czasu wysłuchać romantycznej historii z bawełną w tle? ;) My lubimy i liczymy, że Wy również. Usiądźcie zatem wygodnie i poznajcie historię Tomka i Marty…

Pewnego dnia Tomek spotkał na swojej drodze życia Martę. Zapragnęli być ze sobą, żyć długo i szczęśliwie, wzięli ślub. Tomek, jako że jest porządnym facetem dbającym o swoją towarzyszkę życia, lubi robić Marcie miłe prezenty. A jeśli dodatkowo są użyteczne, to tym lepiej…

Tomek wpadł przeto na oryginalny pomysł, aby na rocznicę ślubu sprezentować Marcie koszulkę z fajnym nadrukiem. Nadrukiem nie byle jakim, bo wymyślonym przez siebie specjalnie na tę okazję.

Tomek wpadł na ten pomysł już 10 lat temu. Jako, że nie zna się zbytnio na projektowaniu skorzystał z pomocy naszego grafika, który przygotował szybko projekt nadruku. 

prezent dla żony na rocznicę ślubu
Tak wygląda aktualne zdjęcie koszulki z nadrukiem wykonanym przez nas w 2009 roku!

Jak nietrudno się domyśleć, Marta była zachwycona z koszulki! A zachwycona Marta, to zachwycony Tomek. Prawdziwe win-win.

Jako facet lubiący sprawdzone rozwiązania, rok później, przy kolejnej rocznicy ślubu, Tomek znowu zawitał w naszych drzwiach zamawiając kolejny prezent. Jako że jest kreatywny, wymyślił nowe hasło, które oddawało numeryczny charakter rocznicy.

Jaki morał z tej historii? Koszulki z nadrukiem gwarantują kwitnące relacje z drugą połówką na co najmniej dekadę ;)

koszulka z nadrukiem

Zdjęcia wszystkich koszulek są aktualne, a koszulki były już używane przez lata, więc, jak widać, zarówno bawełna jak i nadruk trzymają się solidnie.

najeżona
Żona najeżona :)
zbliżenie na nadruk
Pełne zbliżenie na nadruk sprzed 9-ciu lat – jak widać trzyma się solidnie.

Chcesz kolejne historie ze świata nadruków? Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie!

koszulka z nadrukiem ósma żona
Ktoś tu idzie na rekord… ;)
prezent dla żony
pomysł na rocznicę ślubu
żona wymażona
odDychaMy
Oprócz wykonania nadruku, przygotowaliśmy projekty na koszulki.
t-shirt

Przeczytaj więcej: