Bajka o firmowych koszulkach, które nie były nudne – kreatywna odzież reklamowa

Bajka o firmowych koszulkach, które nie były nudne – kreatywna odzież reklamowa

No właśnie! Kto powiedział, że koszulki firmowe mają być nudne i standardowe? Okazuje się, że ciekawe i kreatywne koszulki mogą być dodatkowym atutem firmy. Udowodnił nam to sklep żelazny Dźwignia, który zamówił u nas koszulki i bluzy dla swoich pracowników.

Plecy zdobi stylizowany na Harleyowe klimaty obrazek śruby. Śruby jakiej pełno w całym sklepie, ale pokazana w taki niecodzienny sposób, od razu przykuwa uwagę. Dodatkowo każda koszulka jest indywidualizowana poprzez dodanie imienia pracownika na piersi, oraz logotypu sklepu na rękawku.

Klienci bardzo pozytywnie reagują na stroje pracowników, a ich pozytywne nastawienie dodatkowo potęguje efekt.
Z resztą zobaczcie sami:

Okazało się, że tego typu odzież firmowa to strzał w dziesiątkę, bo jak mówi nam sam właściciel:

„Klienci oszaleli na punkcie koszulek! Bardzo im się podobają i chwalą ogólny klimat w sklepie. Chcieliśmy pokazać, że nawet sklep żelazny nie musi być nudny i pokazaliśmy! Do tego stopnia, że niektórzy klienci chcą koniecznie kupować nasze koszulki. Ostatnio wpadła do nas klientka z Anglii i wzięła koszulkę dla swojego męża. Razem z załogą śmiejemy się, że oprócz różnego rodzaju śrub i narzędzi, powinniśmy wprowadzić do sprzedaży również odzież”.

Jak widać, do wszystkiego można podejść w kreatywny sposób. A jeśli masz już swój pomysł na firmową odzież, to zapraszamy do kontaktu! :)

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o