Nadruk na odzieży firmowej

Nadruk na odzieży firmowej

Jeśli masz firmę i zastanawiasz się czy warto zainwestować w znakowanie odzieży firmowej, to w kilku punktach postaramy się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości.

Odzież robocza jest wizytówką i reklamą firmy. Dobrze dobrana i wykonana na długo zostanie w pamięci Twojemu klientowi po spotkaniu z pracownikiem, który ubrany w taką odzież, mógł identyfikować się z marką i dobrze ją reprezentować.

Co jest Ważne przy wyborze odzieży ?

Przede wszystkim musi być dopasowana do specyfiki pracy. Pracownicy muszą komfortowo się w niej czuć, aby nie rozpraszała ich podczas pracy. Dlatego, dobrze dobrany materiał, kolor oraz logo to nic innego jak podstawa do sukcesu.

Nasza firma Printexpress.pl ma dostęp do szerokiej oferty hurtowej z odzieżą biznesową oraz roboczą. Wystarczy, że nakreślisz nam czego Twoja firma potrzebuje, a my prześlemy Ci link do katalogu z odpowiednią kategorią produktów.

Odzież najchętniej kupowaną przez naszych klientów zebraliśmy tutaj:
https://printexpress.pl/cennik/cennik-koszulki/

Jaka odzież jest najczęściej wybierana przez naszych klientów?

  • Kurtka softshell – Malfini Performance 522
  • bluza klasyczna – Russell Z262
  • bluza kangurka – Russell Z265
  • bluza rozpinana – Russell Z266
  • koszulki polo – Malfini Pique 203
  • koszulki t-shirt – Sols Imperial
  • polary – Malfini Jacket 501
  • kamizelka odblaskowa –

To teraz pytanie jaki nadruk?

Haft, flex, sitodruk, druk cyfrowy DTG czy może jeszcze coś innego? Nie martw się, wystarczy, że wyślesz na info@printexpress.pl projekt w wektorach (cdr, eps, ai, pdf), powiesz gdzie dokładnie ma być umieszczony nadruk i w jakiej ilości sztuk, a my dobierzemy najlepszą dla Ciebie technikę znakowania odzieży. Proszę pamiętać, że nie każdy projekt może zostać wyhaftowany, ze wglądu na złożoność projektu jak i również nie każdy materiał będzie nadawał się do druku. Ale tak jak wspomnieliśmy wcześniej wiemy co z czym dopasować i z chęcią Ci pomożemy.

O różnych metodach znakowania możesz przeczytać TUTAJ:
https://printexpress.pl/techniki-nadruku/

Bardziej szczegółowe informacje na temat doboru techniki druku znajdziesz w naszym kąciku porad:
https://printexpress.pl/porady/