Odzież robocza z nadrukiem

Odzież robocza z nadrukiem

Najważniejsze w każdej pracy jest bezpieczeństwo pracowników. Dlatego wyposażenie pracowników w niezbędną odzież roboczą, zgodną z wymogami pracy jest priorytetem każdego pracodawcy. W naszej ofercie mamy dostęp do kurtek roboczych, również w kolorach fluorescencyjnych z naszytymi paskami odblaskowymi, polarów o rożnej gramaturze, spodni roboczych z wielofunkcyjnymi kieszeniami, kamizelek odblaskowych, bluz uszytych z wysoce odpornego materiału oraz czapek polarowych w kolorach fluorescencyjnych. Jeśli szukasz właśnie takiej odzieży roboczej i chcesz zobaczyć co w ofercie ma nasza hurtownia, napisz do nas.

Znakujemy odzież roboczą również dostarczoną przez Ciebie. Technikę znakowania dostosowujemy po zapoznaniu się z projektem. Jeśli nie masz projektu, a potrzebujesz w tym temacie pomocy, wystarczy do nas napisać. Nasz grafik pomoże Ci przygotować pliki. Na odzieży roboczej najczęściej wykonujemy haft komputerowy, nadruk cyfrowy DTF, termotransfer, sitodruk i sublimację. Z wszystkich tych wymienionych technik, haft komputerowy jest wybierany najczęściej, ze względu na najlepszy wizualny efekt końcowy. Nadruk wygląda bardzo elegancko wręcz szlachetnie. Wytrzymałość jest bardzo wysoka, odzież roboczą można prać w każdej temperaturze bez obaw o haft. W drugiej kolejności znakowania, często stosowany jest sitodruk i druk cyfrowy DTF dla odzieży roboczej. Każda z tych technik jest wyjątkowo odporna na czynniki zewnętrzne oraz odznacza się wysoką wytrzymałością podczas prania, jak i bardzo dobrą jakością odzwierciedlenia kolorów. Odzież roboczą znakujemy już od 1 sztuki. Nadruki mogą być umieszczone na odzieży roboczej w wielu miejscach.

Napisz do nas na info@printexpress.pl, pomożemy Ci dobrać odzież roboczą, jak i odpowiednią technikę znakowania, a jeśli trzeba będzie to też pomożemy przygotować pliki. Zapraszamy do kontaktu.