24 marca 2018 w Gdyni odbyła się impreza Kranoprzyjęcie – Ziemia Obiecana + Monsters w Morzu! Pod tymi tajemniczymi nazwami kryje się cudowna impreza z piwami kraftowymi. Na miejscu były również piwa niedostępne z zwykłej ofercie.

Podczas tych pięknych okoliczności przyrody miało miejsce jeszcze jedno istotne wydarzenie. Premiera nowego foodtrucka Level Up. Jako że zaprojektowaliśmy logo, menu, wykleiliśmy samochód i oczywiście wykonaliśmy nadruki firmowe na odzieży, piszemy artykuł o tym ciekawym procesie. Niebawem zamieścimy go na naszej stronie.

Podczas Kranoprzyjęcia oprócz morza piwa można było zasmakować w pysznościach pod różnymi postaciami:

Foodtruck Level Up to nowy rodzaj street food na wyższym levelu. Jego wyjątkowość wynika ze sposobu przygotowania mięsa metodą sous-vide. Ten sposób przygotowania zapewnia naturalny smak jak i wysoką jakość żywności poprzez zachowanie drogocennych makro – i mikroelementów. W menu Level Up znajdziecie zarówno klasycznie podane bułki z mięsem i świeżymi dodatkami jak i dania w formie przekąsek: smaczne polędwiczki drobiowe czy przepyszne skrzydełka. Bułka zastosowana w wersji głównej posiada specjalną recepturę – zawiera naturalne kwasy chlebowe.

 

 

Skontaktuj się z nami, nie gryziemy !

Szybka wycena, odpowiadamy na wszystkie pytania.

Nowości

Kontakt

info@printexpress.pl
(+48) 507 628 335
(+48) 531 011 408

Gdańsk · ul. Trawki 7

poniedziałek-piątek: 8:00-17:00

Printexpress.pl nadruki na koszulkach | oraz gadżety reklamowe z nadrukami

Zaufali nam

gadzety-reklamowe-z-nadrukiem
koszulki-z-nadrukiem
nadruk-na-kubkach
nadruk-na-koszulkach
nadruki-na-koszulkach
nadruki-gdansk

Powrót na górę

© 2009-2019 Printexpress.pl

 

 

 

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij

Pin It on Pinterest