24 marca 2018 w Gdyni odbyła się impreza Kranoprzyjęcie – Ziemia Obiecana + Monsters w Morzu! Pod tymi tajemniczymi nazwami kryje się cudowna impreza z piwami kraftowymi. Na miejscu były również piwa niedostępne z zwykłej ofercie.

Podczas tych pięknych okoliczności przyrody miało miejsce jeszcze jedno istotne wydarzenie. Premiera nowego foodtrucka Level Up. Jako że zaprojektowaliśmy logo, menu, wykleiliśmy samochód i oczywiście wykonaliśmy nadruki firmowe na odzieży, piszemy artykuł o tym ciekawym procesie. Niebawem zamieścimy go na naszej stronie.

Podczas Kranoprzyjęcia oprócz morza piwa można było zasmakować w pysznościach pod różnymi postaciami:

Foodtruck Level Up to nowy rodzaj street food na wyższym levelu. Jego wyjątkowość wynika ze sposobu przygotowania mięsa metodą sous-vide. Ten sposób przygotowania zapewnia naturalny smak jak i wysoką jakość żywności poprzez zachowanie drogocennych makro – i mikroelementów. W menu Level Up znajdziecie zarówno klasycznie podane bułki z mięsem i świeżymi dodatkami jak i dania w formie przekąsek: smaczne polędwiczki drobiowe czy przepyszne skrzydełka. Bułka zastosowana w wersji głównej posiada specjalną recepturę – zawiera naturalne kwasy chlebowe.

 

 

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij

Pin It on Pinterest

W grudniu biuro otwarte w godzinach 8:00-16:00
Hello. Add your message here.