Nadruk allover

Nadruk allover

Nadruk allover – co to znaczy?

Choć własny nadruk na odzieży jest sam w sobie wyjątkowy, to istnieje sposób, by spotęgować ten efekt. Niezależnie od tego, czy planujesz stworzyć ubrania reklamowe, czy chcesz podarować bliskim coś wyjątkowego – koniecznie musisz poznać nadruk allover, dlaczego?

Allover znany też pod nazwą “fullprint”

W różnych sklepach i drukarniach spotkać się można z nazwą fullprint. To dokładnie to samo, co nadruk allover, a co to znaczy? Największym wyróżnikiem jest fakt, że dzięki tej metodzie możesz pokryć 100% powierzchni. W przeciwieństwie do wielu metod, które ograniczają pole edycji do przodu, tyłu i czasem rękawów, dzięki nadrukowi allover możesz nanieść swój design na całą powierzchnie koszulki lub gadżetu reklamowego.

Trwałość, dzięki sublimacji

W PrintExpress, to metoda sublimacji odpowiada za nadruk allover. Co to znaczy? Tak, jak pisaliśmy w naszym artykule, jest to jeden ze sposobów na naniesienie grafiki na ubrania, kubki, czy inne gadżety. Jej trwałość wynika z tego, że tusz – przy procesie sublimacji – staje się jednością z powierzchnią, na który jest nakładany. Łącząc to z brakiem ograniczeń pod kątem powierzchni, sprawiliśmy, że nadruk allover jest genialnym sposobem na to, by wyróżnić swoje ubrania w tłumie! 

Do czego wykorzystać nadruk allover?

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej. Nie ma większego znaczenia, czy planujesz zaprojektować koszulki dla swojej firmy, czy podarować komuś unikalny prezent. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia, gdy decydujesz się na nadruk allover. Co to znaczy? Między innymi to, że możesz nawet zaprojektować odzież sportową dla swojej lokalnej drużyny, lub grupy przyjaciół! A to wszystko dzięki temu, że możesz nanieść dosłownie każdą grafikę na dosłownie każdy centymetr materiału.

Ograniczony nadruk allover – co to znaczy?

Czy tak dokładna metoda może mieć ograniczenia? Okazuje się, że tak. Nic nie jest idealne. Jednak, jeżeli chodzi o nadruk allover, to jedynym ograniczeniem jest materiał ubrań. W PrintExpress – dla zapewnienia maksymalnej jakości – realizujemy nadruk allover na ubraniach, w których głównym składnikiem jest poliester. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku gadżetów reklamowych, czy spersonalizowanych prezentów. Warto jednak zaznaczyć, że materiał, to jedyne realne ograniczenie, z jakim możesz się spotkać decydując się na nadruk allover.

Gwarancja wytrzymałości

Fotorealistyczna jakość, to zaledwie jedna z zalet metody sublimacji wykorzystywanej do fullprint. Kolejną jest jej niesamowita wytrzymałość. Możesz bez żadnego strachu prać i czyścić swoje ubrania – nie martwiąc się o to, że naruszysz nadruk allover. Co to znaczy? To, że nie musisz ograniczać się jedynie do “czystych” sportów lub, że Twój projekt będzie jednorazowy. Dzięki temu możesz podarować swoim pracownikom, bliskim, lub drużynie coś, co będzie im wiernie służyć przez długie lata!

Możemy Ci zapewnić…

Wykorzystywane przez nas ubrania i gadżety są równie trwałe, co nadruk allover. Co to znaczy? Przede wszystkim to, że nie rozerwą, ani nie rozciągną się przy pierwszym użyciu. Jeżeli chcesz wydrukować z nami swój unikalny t-shirt, to możesz wybrać z:

  • poliester 100% – struktura „w łezkę”
  • poliester 100% – struktura „w pumkę”
  • poliester 60%, bawełna 40% – imitacja bawełny
  • poliester 50%, bawełna 50% – materiał „sandwich” od wewnętrznej strony bawełna a od zewnętrznej poliester

Taka różnorodność powinna w zupełności wystarczyć, by pomóc Ci w zrealizowaniu swojego pomysłu!

Nadruk allover, co to znaczy i jak zamówić?

Pierwszą część pytania mamy omówioną. Inaczej zwany – fullprintem – nadruk allover polega na zadrukowaniu całej powierzchni przy użyciu metody sublimacji. Co do tego, jak zamówić – najlepiej będzie, jak zajrzysz do naszej oferty! Znajdziesz tam wszystkie najważniejsze informacje na temat przygotowania projektu, ceny oraz wykorzystywanych materiałów. https://printexpress.pl/cennik/fullprint-na-koszulkach/

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jaki pomysł będziesz chciał zrealizować przy naszej pomocy!