Nadruk cyfrowy DTG.

Nadruk cyfrowy DTG.

Do tej pory, kiedy pojawiała się potrzeba wykonania wielokolorowego nadruku na jednej czy kilku koszulkach bawełnianych, mieliśmy do dyspozycji nadruk techniką subliflock lub dark laser no cut.

Pierwsza technika jest trwała, ale nie jest to nadruk wykonany bezpośrednio na koszulce, tylko na specjalnym materiale o strukturze meszka, zwanym flock. Technika ta świetnie sprawdza się na bluzach, ale jego struktura nie każdemu odpowiada na t-shirtach (więcej o tej technice znajdziesz tutaj: https://printexpress.pl/techniki-nadruku/subli-flock/ ).

Druga z nich nie była idealna, ponieważ nadruk pękał i zbyt szybko się spierał. Postanowiliśmy zatem zrezygnować z druku no cut i poszukać lepszego sposobu, żeby móc wykonywać wielokolorowy nadruk na bawełnie.

Tak narodził się pomysł zakupienia drukarki do wykonywania nadruku cyfrowowego DTG. Dużo czytaliśmy na temat druku DTG i najlepszych drukarek do druku cyfrowego. Po wielu konsultacjach ze specjalistami w tej dziedzinie postawiliśmy na drukarkę DTG Brother GTX PRO.

Już wiemy, że był to dobry wybór. Nadruk zrobiony techniką DTG wygląda świetnie. Kolory wychodzą bardzo ładnie, a sam druk jest odporny na pranie (w max 40 stopniach, jak przy każdym nadruku).

Zachęcamy do wypróbowania nadruku cyfrowego DTG na koszulce bawełnianej z Twoją grafiką.Więcej o druku cyfrowym DTG dowiesz się tutaj:

https://printexpress.pl/nadruk-cyfrowy-dtg/