Smycze reklamowe i opaski z nadrukiem

Smycze reklamowe i opaski z nadrukiem

Ten produkt reklamowy jest z nami tak długo, że nikogo już nie dziwi, kiedy dostaje się go na imprezie firmowej, biznesowym spotkaniu, evencie sportowym czy podczas festiwalu muzycznego. Smycze występują w bardzo różnych formach: są lateksowe, poliestrowe, obszywane, szerokie, cienkie, z nadrukiem dwustronnym, jednostronnym, z klamerką (szybko-złączką), z karabińczykiem lub pętelką.

Jakie mają zastosowanie?

Smycze reklamowe świetnie sprawdzają się przy masowych imprezach, kiedy potrzebna jest nam zawieszka do identyfikatorów. Są wygodnym gadżetem, który bardzo dobrze sprawdza się pod względem wygody, estetyki jak i ekonomii. Wybór smyczy jest bardzo ważny, dlatego trzeba przed zamówieniem zastanowić się w jaki sposób będą one wykorzystywane. Czy to smycze na koncert czy na konferencję biznesową. Ważny też jest budżet jaki mamy przeznaczony na ten produkt. Ponieważ smycze niestandardowe, naszywane, z klamrą czy z nadrukiem dwustronnym, wyjdą nam drożej, jednak zostaną z klientem na dłużej, ponieważ jakość i trwałość będzie ściśle związana z ceną.

Smycze materiałowe

Bardzo popularne, uniwersalne, często wybierane przez klientów. Wykonane najczęściej z poliestru, tworzyw sztucznych lub mieszanek tych materiałów. Dostępne są w bardzo różnych kształtach, kolorach i konfiguracjach. Mogą być z wysuwanym uchwytem, z karabińczykiem, z metalowym zaczepem, z uchwytem do telefonu. Do znakowania tych smyczy najczęściej używa się techniki sublimacji. Coraz większą popularnością cieszą się smycze obłe, sznurkowe. Są wygodniejsze w noszeniu, ponieważ nie mają brzegów, które mogą uciskać. Smycze te znakowane są bardzo różnymi technikami.

Smycze niestandardowe

Mamy w swojej ofercie coś ciekawego, dla osób szukających smyczy wyjątkowych. Smycz z papieru z nasionami z dzikich kwiatów. W komplecie z metalowym karabińczykiem. Szerokość 20 mm. Znakowane sitodrukiem.

Opaska na rękę

  • Zaciskowa opaska na rękę z poliestru. Bardzo często wykorzystywana na różnego rodzaju eventach. Bogaty wachlarz dostępnych kolorów. Znakowana najczęściej sitodrukiem lub techniką sublimacji.
  • Opaska na rękę silikonowa. Również popularna opaska na eventach. Znakowana tampodrukiem bądź sitodrukiem na okrągło.
  • Opaska na rękę Tyvek. Opaski festiwalowe na rękę o szerokości 19mm. Opaski są dostępne w bardzo dużej gamie kolorystycznej. Znakowane są sitodrukiem.
  • Opaska odblaskowa, zwijająca się. Tylko do celów promocyjnych. Znakowana tampodrukiem.

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci konkretne rozwiązania dla Twojej sytuacji. Nasz mail: info@printexpress.pl. Czekamy na Ciebie :)