Specjalistyczne nadruki na koszulkach

Specjalistyczne nadruki na koszulkach

Pewnie nie raz mieliście styczność z ciekawym nadrukiem na koszulce, która już z daleka była widoczna i została przez Was zapamiętana. Przybliżymy Wam jakimi metodami można uzyskać właśnie tak oryginalne nadruki z efektami na odzieży.

• Nadruki fluorescencyjne – są wyjątkowe pod względem blasku i jasności kolorów. Efekt jest niezwykły w świetle dziennym i pod światłem UV. Nadruki fluorescencyjne wykonujemy metodą sublimacji z roli.

• Nadruki neonowe – w ostatnim czasie bardzo popularne kolory:
neonowy żółty, neonowy zielony, neonowy niebieski i neonowy różowy.
Taki efekt uzyskamy farbami neonowymi przy sitodruku jak i również folią flex.

• Nadruki złote i srebrne – równie popularna metoda zdobienia odzieży. Nadruki z takimi kolorami można uzyskać metodą sitodruku specjalnymi farbami lub folią flex. Jednak równie często wykonujemy haft komputerowy nićmi srebrnymi i złotymi. Efekt końcowy jest niezwykły, bardzo szlachetny, mocno wyróżniający się. Nie ma możliwości aby ktoś takiego haftu nie dostrzegł.

• Nadruki puchnące – są wyjątkowe pod każdym względem. Mocno wyczuwalne pod palcami, wizualnie bardzo ładnie prezentują się, uzyskujemy efekt nadruku 3D. Nadruki puchnące powstają metodą sitodruku, są to specjalne farby które pod wpływem temperatury lekko puchną. W efekcie końcowym otrzymujemy mocny i wytrzymały nadruk który będzie szczególnie zwracał na siebie uwagę.

• Haft komputerowy 3D – bardzo lubimy ten rodzaj haftu. Jest niezwykle elegancki, mocny i solidny. Szczególnie pięknie wychodzi przy projektach bardzo minimalistycznych, jak np proste i krótkie napisy. Dech zapiera jak trzyma się taki haft np. na czapce z daszkiem. Bardzo polecamy.

• Nadruki brokatowe, holo, spectrum i rainbow – do takich znakowań będziemy potrzebowali folii flex. Tą metodą otrzymamy mocne efekty, które będzie można zastosować na koszulkach czy innej odzieży.

• Nadruk fullprintowy na bawełnie – dopiero od niedawna zaczęliśmy drukować wielokolorowe projekty które są na całej powierzchni koszulki. Jak to możliwe? Dzięki specjalistycznej drukarce która zadrukowuje rolki bawełny na metry. Następnie taki wydrukowany materiał przekazujemy na szwalnie, aby z wcześniej przygotowanych szablonów uszyć piękne, całościowo zadrukowane koszulki czy bluzy. Jest to proces czasochłonny i kosztowny, ale jeśli mamy wysokie oczekiwania, to ta metoda jest idealna. Zamówienia na zadrukowaną bawełnę przyjmujemy
od 1 mb.

• Nadruk fullprintowy na poliestrze – proces wygląda podobnie jak w przypadku bawełny, z tą różnicą, że zamiast bawełny użyty jest poliester. Koszulki fullprintowe poliestrowe wykorzystuje się najczęściej w sporcie. Takie koszulki sprawdzą się najlepiej. Nadruk jest niewyczuwalny, materiał przewiewny i lekki oraz niezwykle wytrzymały. Jest możliwość personalizacji każdej koszulki. Minimalny nakład to 10 sztuk.

Te wszystkie wymienione metody znakowania odzieży wykonujemy u nas w firmie Printexpress.pl. Nasza drukarnia jest w Gdańsku, więc jeśli jesteś w okolicy to zapraszamy do nas do biura na u. Trawki 7.

Trzeba jeszcze dodać, że te wszystkie wymienione metody znakowania odzieży są liczone więcej jak typowe nadruki. Wynika to z wyższych kosztów specjalistycznych farb, nici, czy folii. Oczywiście nie zniechęcamy wręcz przeciwnie, napisz do nas, wyślij projekt a my zrobimy wycenę i będziemy z Tobą w kontakcie. Mail: info@printexpress.pl